Lot 85
Constant Permeke
België / 1886 - 1952
Vissers op het strand (ca. 1913)
€ 16.000 - 20.000
Olieverf op doek op paneel
50 x 60 cm
Herkomst
- Veiling De Vuyst, Lokeren 10-5-2008, nr. 417
01 / 67