Lot 137
Constant Permeke
België / 1886 - 1952
Sneeuwlandschap met molen en stromijten
€ 8.000 - 12.000
Olieverf op doek
70 x 100 cm
Herkomst
- Coll. Tony Herbert, Kortrijk
01 / 67