Lot 238
Hubert Malfait
België / 1898 - 1971
Fazanten en Vlaamse gaai (1957)
€ 1.000 - 1.500
Olieverf op hardboard
61 x 75 cm
Herkomst
- Door de ouders van de huidige eigenaar
rechtstreeks verworven van de kunstenaar
- "Hubert Malfait. Oeuvrecatalogus" Piet Vanrobaeys & Solange Malfait, Tielt 1986, cat. nr. 1105 ill.
01 / 60