Lot 159
België / 1877 - 1943
Korenschoven met koe (1936)
€ 5.000 - 7.000
Olieverf op doek
Sig. - Verso etiket tentoonstelling
51 x 65 cm
Herkomst
- Coll. Karel Geirlandt, Brussel
Coll. dr. Zenner, Gent
Veiling Campo, Antwerpen, 10-1971, nr. 124 ill.
- "Retrospectieve Gustave De Smet" KMSK, Antwerpen 1961, cat. nr. 262
- "Gust. De Smet. Kroniek, Kunsthistorische analyse" Piet Boyens, Antwerpen 1989, cat. nr. 1015 ill.
94. Floris Jespers
01 / 66