Lot 242
Hubert Malfait
België / 1898 - 1971
Avondwandeling (1962)
€ 3.400 - 5.000
Olieverf op paneel
89,5 x 59,5 cm
Herkomst
- Coll. Guy Heytens
Veiling De Vuyst, Lokeren 13-5-2000, nr. 522
- "Hubert Malfait. Oeuvrecatalogus" Piet Vanrobaeys & Solange Malfait, Tielt 1986, nr. 2162 ill.
01 / 60