Lot 82
België / 1877 - 1943
Populieren langs de Leie (ca. 1905)
€ 2.400 - 3.400
Olieverf op doek
54,5 x 43,5 cm
Met documentatie
Herkomst
- Coll. Prosper De Smet, Gent, broer van de kunstenaar
Coll. Diane De Smet, Gent
94. Floris Jespers
01 / 66