Lot 237
Hubert Malfait
België / 1898 - 1971
Stuikers en koe (1957)
€ 4.000 - 6.000
Olieverf op doek
50 x 67 cm
Herkomst
- Door de ouders van de huidige eigenaar rechtstreeks verworven van de kunstenaar
- "Hubert Malfait. Oeuvrecatalogus" Piet Vanrobaeys & Solange Malfait, Tielt 1986, cat. nr. 763 ill.
01 / 60