• 188_72_210

Lot 37

Emile Claus

België / 1849 - 1924

Portrait de jeune femme (1891)

€ 4.000 - 6.000

Live online bieden Ga naar het online biedplatform
Item bewaren Het item wordt opgeslagen in uw myDeVuyst-account
Stel een vraag Bijkomende informatie omtrent het item

Pastel op papier

Sig. "E. Claus / 18 sept 91"

44,5 x 36 cm

Met fotocertificaat door Francis Carrette

Herkomst

  • Gal. Francis Carrette, Brussel, daar aangekocht door de huidige eigenaar op Brafa 2007

181_180_567

Georges Lemmen

Aline Maréchal, debout en profil (ca. 1890)

181_180_568

Georges Lemmen

Jacques (1897)

180_28_67

Georges Buysse

Landweg na de regen

176_204_657

George Morren

Bandol (1929)

186_144_513

Rodolphe Wytsman

Vieille ferme

180_28_68

Georges Buysse

Les recifs à Bordighera (ca. 1904)

171_47_110

Emile Claus

Gaaibollers

188_19_31

92. Edmond Verstraeten

Zomermorgend

187_25_75

Adriaan Jozef Heymans

Sloepen te Papendrecht

185_189_573

Georges Lemmen

Stilleven (1914)

186_69_239

George Morren

Briançon (1930)

186_123_452

118. Modest Huys

Langs de Mandel

187_236_680

Georges Lemmen

Figurenstudies (ca. 1891)

188_123_341

81. Anna Boch

Vieux coin à Knocke (ca. 1904)

180_28_65

Georges Buysse

Sneeuwlandschap

180_13_20

Georges Lemmen

Femme dans sa loge (1901)

188_59_146

116. Modest Huys

Overstroming rond de hoeve (1923)

187_25_65

Emile Claus

s Avonds te Astene (1889)

180_28_70

Georges Buysse

Inondation

181_180_566

Georges Lemmen

Pierre (1895)

174_155_434

Rodolphe Wytsman

Botenwerf in Venetië (1883)

188_52_129

27. Emile Claus

Algerijns meisje, Laghouat (1879)

01 / 22