Lot 118
Modest Huys
België / 1874 - 1932
Langs de Mandel
€ 9.000 - 12.000
Olieverf op doek
Sig. en verso monogram "Wacken" met titel
80 x 100 cm
Herkomst
- Door grootouders van de huidige eigenaar rechtstreeks verworven van de kunstenaar
01 / 22