Lot 117
Albert Saverys
België / 1886 - 1964
De Leie te Astene in de winter (ca. 1925-1926)
€ 4.000 - 6.000
Olieverf op doek
Sig. - Verso etiket tentoonstelling
124 x 136 cm
(Enkele verfafschilferingen)
Herkomst
- Gal. Latem Molen (Oscar De Vos), Sint-Martens-Latem
- "Hulde aan Albert Saverys" Museum van Deinze en de Leiestreek, Deinze 1982, cat. nr. 55 ill.
01 / 60