Lot 78
België / 1877 - 1943
Dorpsgezicht te Deurle met Sint-Aldegondiskerk (1907-1908)
€ 3.000 - 5.000
Olieverf op doek op hardboard
29 x 44 cm
Herkomst
- Coll. Prosper De Smet, Gent, broer van de kunstenaar
- De authenticiteit van dit werk werd ons bevestigd door de heer Piet Boyens
94. Floris Jespers
01 / 66