Lot 154
België / 1877 - 1943
Hoeve met paard (1936)
€ 5.000 - 7.000
Olieverf op doek
Sig. - Verso etiket tentoonstelling
56 x 65 cm
- "Retrospectieve Gustaaf De Smet" KMSK, Antwerpen 1961, nr. 182 (hier gedateerd 1931)
- "Gust De Smet. De mensch en zijn werk" Emile Langui, Manteau, Brussel 1945, nr. 562
"Gust. De Smet. Kroniek, Kunsthistorische analyse" Piet Boyens, Antwerpen 1989, nr. 1031 ill.
94. Floris Jespers
01 / 66