Lot 80
België / 1877 - 1943
Zonnig dorp (1908)
€ 2.000 - 3.000
Olieverf op doek
33 x 47 cm
Met documentatie
Herkomst
- Coll. Prosper De Smet, Gent, broer van de kunstenaar
Coll. Jules De Smet, Nevele, neef van de kunstenaar
- "Retrospectieve Gustave De Smet" KMSK, Antwerpen 1961, nr. 13
"Kunstenaars zien Latem" Gemeentehuis, Sint-Martens-Latem 1974, nr. 63
Tentoonstelling Sint-Martens-Latem 1977, nr. 3
- "Gust De Smet. De mensch en zijn werk" Emile Langui, Manteau, Brussel 1945, nr. 25
"Gust. De Smet. Kroniek, Kunsthistorische analyse" Piet Boyens, Antwerpen 1989, nr. 97 ill.
94. Floris Jespers
01 / 66