Lot 156
België / 1877 - 1943
Landschap met mijten (1936)
€ 3.000 - 4.000
Olieverf op board
Sig. - Verso etiket tentoonstelling
35 x 43 cm
Herkomst
- Coll. Tony Herbert, Kortrijk
- "Een eeuw kunst 1850-1950" VZW Vrienden van Tervuren, Tervuren 1995, nr. 10
- "Gust De Smet. De mensch en zijn werk" Emile Langui, Manteau, Brussel 1945, nr. 559
"Gust. De Smet. Kroniek, Kunsthistorische analyse" Piet Boyens, Antwerpen 1989, nr. 1021 ill.
94. Floris Jespers
01 / 66