• 187_235_676

Lot 157

Léon Spilliaert

België / 1881 - 1946

Bomen rond de vijver, Maria-Hendrikapark, Oostende (1936)

€ 30.000 - 40.000

Live online bieden Ga naar het online biedplatform
Item bewaren Het item wordt opgeslagen in uw myDeVuyst-account
Stel een vraag Bijkomende informatie omtrent het item

Aquarel en gouache op papier

Sig. 1936

65 x 97 cm

Herkomst

  • Coll. René Le Vaux, rechtstreeks verworven van de kunstenaar ca. 1936

  • Wordt opgenomen in de oeuvrecatalogus in voorbereiding door Dr. Anne Adriaens-Pannier

186_26_80

Félicien Rops

La messe de Gnide (1881)

187_223_646

147. Léon Spilliaert

Het kanaal achter de spuikom met uitkijktoren en boten, Oostende (1932)

188_135_365

86. Léon Spilliaert

Het kruisbeeld met een palmtak (1909)

186_26_84

Félicien Rops

Notes d'un vagabond (1887)

188_157_424

164. Léon Spilliaert

Druk straatbeeld te Brussel (1936)

188_156_423

130. Léon Spilliaert

Vrouw met waaier voor haar deur (1927)

187_228_651

Léon Spilliaert

Opslagkuipen en tonnen (1926)

186_26_81

Félicien Rops

Les cousines de la colonelle (1882)

186_156_547

Félicien Rops

William Lesly (1875)

184_111_302

102. Léon Spilliaert

De kleine porseleinen hond (1921)

183_226_687

Léon Spilliaert

Vissersvrouwen op een aanlegsteiger in de haven (1913)

188_117_327

111. Léon Spilliaert

Zuiderse tuin bij Grasse (1923)

188_197_513

70. Léon Spilliaert

Zeegezicht op Oostende vanuit Bredene (1904)

183_36_94

158. Léon Spilliaert

De boetprocessie te Veurne (1936)

186_26_82

Félicien Rops

Satan créant les monstres

188_44_103

30. Félicien Rops

Les sataniques (ca. 1880)

186_26_85

Félicien Rops

Diabologie - Avant le sabbat

187_235_678

99. Léon Spilliaert

Oorlogstafereel (1917)

187_235_677

163. Léon Spilliaert

Kloosterzusters in het woud (1936)

186_26_851

Félicien Rops

Hamadryade

188_61_162

32. Félicien Rops

Les cousines de la colonelle (ca. 1882)

183_36_95

171. Léon Spilliaert

Nomadengroep rustend aan een oase in de woestijn (1942)

186_179_619

34. Félicien Rops

L'obsession (ca. 1889)

186_179_621

31. Félicien Rops

La foire aux amours (ca. 1860)

176_118_330

Félicien Rops

La pudeur de Sodome

187_122_3421

Félicien Rops

La Pûsta. Nouvelle planche (1879)

01 / 26