Lot 157
Léon Spilliaert
België / 1881 - 1946
Bomen rond de vijver, Maria-Hendrikapark, Oostende (1936)
€ 30.000 - 40.000
Aquarel en gouache op papier
Sig. 1936
65 x 97 cm
Herkomst
- Coll. René Le Vaux, rechtstreeks verworven van de kunstenaar ca. 1936
01 / 26