Lot 99
Léon Spilliaert
België / 1881 - 1946
Oorlogstafereel (1917)
€ 10.000 - 14.000
Penseeltekening O.I. inkt en aquarel op papier
47,5 x 35 cm
Met documentatie
Herkomst
- Coll. René Le Vaux, rechtstreeks verworven van de kunstenaar ca. 1936
- "Nature's Mirror. Reality and symbol in Belgian landscape" McMullen Museum of Art, Boston 2017, cat. p. 231, nr. 120 ill.
01 / 26