Lot 98
Jules Schmalzigaug
België / 1882 - 1917
Vrouw met fiets - Den Haag (1915-1917)
€ 1.700 - 2.600
Zwart krijt en kleurkrijt op papier
Naamstempel
20 x 12 cm
Herkomst
- Nalatenschap Jules Schmalzigaug
- "Jules Schmalzigaug 1882-1917" Peter J.H. Pauwels, met oeuvrecatalogus door Ronny & Jessy Van de Velde, Ludion, Brussel 2020, nr. 763 ill.
01 / 27