Lot 40
James Ensor
België / 1860 - 1949
Het spook (1889)
€ 8.000 - 12.000
Ets, handgekleurd met aquarel
Simili Japans papier
Sig. 1889 met titel met potlood en sig. in druk - Verso sig. (vaag leesbaar)
4de staat op 4
N.I.
7,6 x 11,6 cm
- "James Ensor" A. Taevernier 1973, cf. nr. 73
01 / 17