Lot 28
Guillaume Vogels
België / 1836 - 1896
Het moeras (ca. 1885)
€ 3.400 - 5.000
Olieverf op doek
80 x 98,5 cm
Herkomst
- Veiling Gal. Georges Giroux, Brussel 13/15-12-1956, nr. 770
- "Rétrospective Guillaume Vogels" Museum Charlier, Brussel en Stedelijk Museum voor Schone Kunsten, Oostende 2000, Constantin Ekonomides, Uitg. Pandora 2000, nr. 210 ill.
01 / 08