Lot 33
James Ensor
België / 1860 - 1949
Tovenaars in de stormwind (1888)
€ 4.000 - 6.000
Ets
Simili Japans papier
Sig. met potlood en sig. in druk
2de staat op 2
17,9 x 23,8 cm
Herkomst
- Coll. familie Paul Bueso, Brussel
- "James Ensor" A. Taevernier 1973, cf. nr. 52
01 / 17