Lot 34
Félicien Rops
België / 1833 - 1898
L'obsession (ca. 1889)
€ 7.000 - 10.000
Ets en aquatint, handgekleurd met kleurpotlood
Met handgeschreven tekst door de kunstenaar
18,8 x 24,8 cm (pl.) - 33,5 x 51,5 cm (dag)
In de marge bevindt zich een tekening in potlood en kleurpotlood, die de compositie voorstelt "Accouplement préhistorique" uit 1889
- "L'Oeuvre gravé et lithographié de Félicien Rops" Maurice Exsteens, Parijs 1928, cf. nr. 805
"Félicien Rops. Catalogue raisonné de l'oeuvre gravé et lithographié" E. Rouir, Brussel 1992, cf. nr. 716
01 / 32