01 / 07
Lot 30
Félicien Rops
België / 1833 - 1898
Les sataniques (ca. 1880)
€ 6.500 - 8.500
Lot van 5 grafieken - Hélio en vernis mou
Simili Japans papier
Sig. met rood potlood (4x) - Monogram met rood potlood (1x)
Afzond. ingelijst
27,6 x 20,6 cm (elk)
- "L'Oeuvre gravé et lithographié de Félicien Rops" Maurice Exsteens, Parijs 1928, cf. nrs. 783-787 (daar vermeld als "Vernis mou")
"Félicien Rops. Catalogue raisonné de l'oeuvre gravé et lithographié" E. Rouir, Brussel 1992, cf. Vol III, nrs. 923-927-928-930-933 (daar vermeld als "Hélio retouchée")
Extra afbeeldingen
01 / 07
01 / 32