Lot 35
James Ensor
België / 1860 - 1949
Christus door de duivels gekweld (1895)
€ 4.000 - 6.000
Ets
Simili Japans papier
Sig. '95 met potlood en sig. 1895 in druk
17,2 x 23,5 cm
Herkomst
- Coll. familie Paul Bueso, Brussel
- "James Ensor" A. Taevernier 1973, cf. nr. 94
01 / 17