Lot 64
James Ensor
België / 1860 - 1949
De wraak van Hop-Frog (1898)
€ 8.000 - 12.000
Ets
Simili Japans papier
Sig. 1898 met titel met potlood en sig. '98 in druk - Verso sig. met titel
2de staat op 2
35 x 24,2 cm
Herkomst
- Coll. familie Paul Bueso, Brussel
- "James Ensor" A. Taevernier 1973, cf. nr. 112
01 / 17