Lot 24
James Ensor
België / 1860 - 1949
Figurenstudie: man met baard (1877)
€ 16.000 - 20.000
Olieverf op doek
Signatuurdragend 1877 (aangebracht op latere datum) - Verso etiket tentoonstelling Japan en MBA Strassbourg
70 x 60 cm
Met certificaat door het Ensor Advisory Committee
Herkomst
- Gal. Atelier (Frans Aerts), Oostende
- "James Ensor" Kobe, Kamakura, Sendai, Saitama (JP) 1983-1984, nr. 3
- "James Ensor. Leven en werk. Oeuvrecatalogus van de schilderijen" Xavier Tricot, Mercatorfonds, Brussel 2009, nr. 103 ill.
01 / 17