Lot 25
Henriette Ronner-Knip
België / 1821 - 1909
Moeders trots (1870-1880)
€ 15.000 - 20.000
Olieverf op paneel
32,5 x 45 cm
Herkomst
- Veiling Sotheby's, Londen 19-11-2002, nr. 167
Veiling Sotheby's, Amsterdam 7-6-2011, nr. 37
Veiling Sotheby's, New York 9-5-2013, nr. 35
Privécoll., New York (U.S.A.)
Veiling Shannon's, Milford (U.S.A.) 28-10-2021, nr. 10
Privécoll., België