• 186_68_235

Lot 25

Henriette Ronner-Knip

België / 1821 - 1909

Moeders trots (1870-1880)

€ 15.000 - 20.000

Live online bieden Ga naar het online biedplatform
Item bewaren Het item wordt opgeslagen in uw myDeVuyst-account
Stel een vraag Bijkomende informatie omtrent het item

Olieverf op paneel

32,5 x 45 cm

Herkomst

  • Veiling Sotheby's, Londen 19-11-2002, nr. 167
    Veiling Sotheby's, Amsterdam 7-6-2011, nr. 37
    Veiling Sotheby's, New York 9-5-2013, nr. 35
    Privécoll., New York (U.S.A.)
    Veiling Shannon's, Milford (U.S.A.) 28-10-2021, nr. 10
    Privécoll., België

136_94_218

Henriette Ronner-Knip

Jongetje in hondenkar op een heidepad