Lot 32
Félicien Rops
België / 1833 - 1898
Les cousines de la colonelle (ca. 1882)
€ 6.000 - 8.000
Pentekening O.I. inkt en kleurpotlood op papier
Monogram met titel
14 x 22,5 cm (dag)
Deze tekening herneemt het centrale tafereel van de frontispice die Rops maakte voor "Les cousines de la colonelle" uit 1882 door la Marquise de Mannoury.
Met certificaat door Patrick Derom
Herkomst
- Gal. Patrick Derom
- "Félicien Rops. Catalogue raisonné de l'oeuvre gravé et lithographié" E. Rouir, Brussel 1992, cf. nr. 614 ill. van de prent
01 / 32