Lot 147
Léon Spilliaert
België / 1881 - 1946
Het kanaal achter de spuikom met uitkijktoren en boten, Oostende (1932)
€ 15.000 - 20.000
Aquarel op papier
Sig. 1932 - Verso etiket
47,5 x 60 cm
Herkomst
- Veiling Campo, Antwerpen 23-10-1973, nr. 324
01 / 26