Lot 173
Albert Saverys
België / 1886 - 1964
Winterlandschap aan de Leie
€ 2.400 - 4.000
Olieverf op doek
60 x 80,5 cm
Herkomst
- Coll. Leo Van Puyvelde, Brussel (1882-1965), hoofdconservator van de KMSK van België
01 / 60