Lot 174
Paul Delvaux
België / 1897 - 1994
Femme au miroir
€ 6.000 - 8.000
Aquarel en pentekening op papier
Monogram - Verso etiketten tentoonstellingen
33 x 23,8 cm
Herkomst
- Gal. Isy Brachot, Brussel
- "Art Cologne" Gal. Isy Brachot, Keulen 1987 (nr. B171)
01 / 27