• 188_99_270

Lot 103

Paul Delvaux

België / 1897 - 1994

La chapelle de Golfe-Juan (december 1919)

€ 6.000 - 10.000

Live online bieden Ga naar het online biedplatform
Item bewaren Het item wordt opgeslagen in uw myDeVuyst-account
Stel een vraag Bijkomende informatie omtrent het item

Aquarel op papier

65 x 49,5 cm (dag)

Met fotocertificaat door de Fondation Paul Delvaux 15-11-1949

Herkomst

  • Coll. Alice Masson, Knokke

186_170_575

Paul Delvaux

Illustratie voor "Le pays des miroirs" van Claude
Spaak (1948-1978)

142_82_357

Paul Delvaux

Twee vrouwen

177_18_42

Paul Delvaux

Christus bij Simon (ca. 1930)

187_120_3330

184. Paul Delvaux

Le Laid - L'orage - Les derniers beaux jours

188_188_483

168. René Magritte

Étude de chevaux

171_179_469

Paul Delvaux

Naakt - Nu

188_44_101

277. René Magritte

La folie Almayer (1968)

188_142_381

382. Paul Delvaux

Zittend naakt (1979)

188_44_98

275. René Magritte

Le 16 septembre (1968)

188_114_307

331. Paul Delvaux

Construction d'un temple en ruine à la déesse Vanadé: Frontispice (1971-1975)

177_18_39

Paul Delvaux

Studieblad (ca. 1930)

177_18_45

Paul Delvaux

Une rue antique (ca. 1930)

188_12_19

326. Paul Delvaux

Le rendez-vous d'Éphèse II (1972)

188_69_193

174. Paul Delvaux

Femme au miroir

188_49_119
Nieuw

Alice Frey

Hoofd van een jongeling

176_145_441

Paul Delvaux

Staand naakt

187_41_150

Paul Delvaux

Mère et enfant (1945)

177_18_46

Paul Delvaux

Vae Victis (ca. 1930)

183_16_40

René Magritte

Deux nus de femmes et homme-oeuf avec sorcière
Verso: Femme accroupie et sirène

187_41_151

Paul Delvaux

Tête de femme (1952)

188_44_99

279. René Magritte

La leçon de musique (1968)

188_129_355

193. Paul Delvaux

Compositie

187_165_511

René Magritte

Compositie met appel en pijp (1966)

177_18_44

Paul Delvaux

Vision antique: les archers (ca. 1930)

188_112_300

278. René Magritte

Aube à l'antipode (1966)

188_106_290

362. Gaston Bogaert

Le sommeil de l'hiver (1976)

188_44_100

276. René Magritte

Le prêtre marié (1968)

01 / 27