Lot 103
Paul Delvaux
België / 1897 - 1994
La chapelle de Golfe-Juan (december 1919)
€ 6.000 - 10.000
Aquarel op papier
65 x 49,5 cm (dag)
Met fotocertificaat door de Fondation Paul Delvaux 15-11-1949
Herkomst
- Coll. Alice Masson, Knokke
01 / 27