Lot 104
Eugène Laermans
België / 1864 - 1940
Père et enfant
€ 5.000 - 7.000
Aquarel en zwartkrijttekening op papier
Sig. - Verso etiket tentoonstelling
74 x 36 cm
Herkomst
- Veiling De Vuyst, Lokeren 12-3-1994, nr. 395
- "Het kind in de kunst" Gal. De Vuyst, Lokeren 1995
- "Eugène Laermans 1864-1940" Gemeentekrediet Brussel 1995, cf. p. 17 ill. van de affiche met hetzelfde onderwerp
01 / 27