• 187_135_370

Lot 108

Eugène Laermans

België / 1864 - 1940

Fenaison (1921)

€ 20.000 - 30.000

Live online bieden Ga naar het online biedplatform
Item bewaren Het item wordt opgeslagen in uw myDeVuyst-account
Stel een vraag Bijkomende informatie omtrent het item

Olieverf op doek

Sig. 1921

75 x 101 cm

Herkomst

  • Coll. Mme Timmermans
    Veiling De Vuyst, Lokeren 17-5-2003, nr. 453

  • "Eugène Laermans" Paul Colin, éd. Cahiers de Belgique, Brussel 1929, nr. 290, pl. 128 ill.
    "La vie et l'oeuvre d'Eugène Laermans" Armand Eggermont, Ed. Office de Publicité, 1943, p. 88

187_37_117

Jakob Smits

Portret van een jonge vrouw

184_28_64

Eugène Laermans

Studie van personnages

188_24_43

66. George Minne

Baigneuse I (1899)

186_46_165

Eugène Laermans

La sieste (1891)

187_135_377

104. Eugène Laermans

Père et enfant

187_135_388

77. Eugène Laermans

L'église de village (1904)

187_135_374

107. Eugène Laermans

La promenade dans la neige (1916)

188_24_44

150. George Minne

Moederschap

187_135_375

Eugène Laermans

Père et enfant (1920)

185_91_281

50. Eugène Laermans

De oogstmaand - Messidor (1892)

185_128_370

Léon Frédéric

La laitière à la cruche de cuivre (1918)

181_91_295

George Minne

Studie voor "De losser" (ca. 1913)

188_197_512

53. George Minne

Ontwerp voor het beeld van Jacques Franquart (ca. 1901)

188_23_36

155. George Minne

Piëta (1938)

186_179_604

63. George Minne

De verloren zoon (1896)

187_135_379

83. Eugène Laermans

Coin de brabant (1909-1911)

175_145_352

George Minne

Moederschap

181_91_296

Jakob Smits

Moeder en kind in een Kempisch interieur

178_54_159

Eugène Laermans

De nieuwgeborene (1903)

176_95_271

Jakob Smits

De naaister (1903)

182_29_123

Jakob Smits

Moederschap

184_180_520

Jakob Smits

De naaister bij de wieg - Verso: Studie

173_167_622

Jakob Smits

Berustende moeder - Femme sereine

185_214_656

Léon Navez

La toilette

188_117_330

52. Léon Frédéric

La brasserie (1895)

178_158_477

59. Constantin Meunier

La Glèbe (1892)

186_52_191

Léon Navez

Bloemenstilleven (1934)

01 / 27