Lot 50
Eugène Laermans
België / 1864 - 1940
De oogstmaand - Messidor (1892)
€ 10.000 - 14.000
Olieverf op doek
Sig. 1892 en verso titel
141 x 84 cm
Herkomst
- Coll. A. Bolle, Antwerpen
Veiling Campo, Antwerpen 19-10-1976, nr. 190
- "Exposition du Cercle Voorwaarts" Brussel 1893
- "L'art flamand, Tome VI: les artistes contemporains" Ed. Arthur Boitte, Brussel 1899, p. 109
"Eugène Laermans" Paul Colin, éd. Cahiers de Belgique, Brussel 1929, cat. nr. 40, pl. 12 ill.
"Eugène Laermans 1864-1940" Gemeentekrediet Brussel 1995, p. 101 ill.
01 / 27