• 188_117_330

Lot 52

Léon Frédéric

België / 1856 - 1940

La brasserie (1895)

€ 2.000 - 3.000

Live online bieden Ga naar het online biedplatform
Item bewaren Het item wordt opgeslagen in uw myDeVuyst-account
Stel een vraag Bijkomende informatie omtrent het item

Triptiek - Olieverf op doek op triplexpaneel

Sig. (elk) - Met opdracht "À Georges et Margot en souvenir du 25 avril 1929" (1x)

Samen ingelijst

35,5 x 34 cm (2x) - 35,5 x 53 cm (1x)

187_35_106

Léon Brunin

L'avare (1930)

185_159_503

Léon Brunin

C'est lui (1910)

136_94_218

Henriette Ronner-Knip

Jongetje in hondenkar op een heidepad

186_68_235

25. Henriette Ronner-Knip

Moeders trots (1870-1880)

185_128_370

Léon Frédéric

La laitière à la cruche de cuivre (1918)

180_196_576

Edward Portielje

De galante aanbidder (1883)

01 / 06