Lot 52
Léon Frédéric
België / 1856 - 1940
La brasserie (1895)
€ 2.000 - 3.000
Triptiek - Olieverf op doek op triplexpaneel
Sig. (elk) - Met opdracht "À Georges et Margot en souvenir du 25 avril 1929" (1x)
Samen ingelijst
35,5 x 34 cm (2x) - 35,5 x 53 cm (1x)
01 / 06