01 / 33
Lot 184
Paul Delvaux
België / 1897 - 1994
Le Laid - L'orage - Les derniers beaux jours
€ 10.000 - 14.000
Lot van 16 etsen naar tekeningen van Paul Delvaux, gehoogd met aquarel door Paul Delvaux en Charles Van Deun
BFK Rives papier
Sig. met potlood (elk)
Ex. nr. 4/45 (elk)
Afzond. ingelijst
35 x 27 cm (elk)
De gravures zijn illustraties bij drie verhalen van Claude Spaak (1949-1950), verschenen in "Le pays des miroirs. Contes et nouvelles" Parijs 1962
- "Paul Delvaux 1897-1994" KMSK, Brussel 1997, tent. cat., cf. nrs. 202-204, p. 261-267 ill. van de tekeningen
Extra afbeeldingen
01 / 33
331. Paul Delvaux
Construction d'un temple en ruine à la déesse Vanadé: Frontispice (1971-1975)
René Magritte
Deux nus de femmes et homme-oeuf avec sorcière
Verso: Femme accroupie et sirène
01 / 27