Lot 138
Anto-Carte
België / 1886 - 1954
Jeune fille à la robe bleue (1932)
€ 20.000 - 30.000
Olieverf op doek
Sig. 1932 en verso sig.
73 x 41,5 cm
Portret van Claire Goldschmidt-Clermont
Met documentatie
Herkomst
- Familie Goldschmidt-Clermont, Brussel
01 / 10