Lot 240
Henri-Victor Wolvens
België / 1896 - 1977
Overweg aan het station (1962)
€ 6.000 - 8.000
Olieverf op doek
Sig. 1962
80 x 100 cm
Herkomst
- Veiling Guillaume Campo, Antwerpen 7-4-1976, nr. 706 ill.
331. Paul Delvaux
Construction d'un temple en ruine à la déesse Vanadé: Frontispice (1971-1975)
01 / 58