Lot 267
Maurice Wyckaert
België / 1923 - 1996
Paysage en lambeaux (1966)
€ 10.000 - 14.000
Olieverf op doek
Sig. en verso 1966 met titel
100 x 120 cm
Herkomst
- Door de vorige eigenaar rechtstreeks verworven van de kunstenaar omstreeks 1968
- Wordt opgenomen in de archieven Maurice Wyckaert
01 / 32