Lot 482
Maurice Wyckaert
België / 1923 - 1996
Reach for the sky, stranger (1994)
€ 7.000 - 10.000
Olieverf op doek
Sig. en verso 1994 met titel - Verso etiket Gal. Van de Loo, München
98 x 106 cm
Herkomst
- Gal. Van de Loo, München
- "Maurice Wyckaert. L'oeuvre peint 1947-1996" Tentative de Catalogue Raisonné, G. Berréby & D. Orhan, Ed. Allia, Parijs 2012, nr. 984 ill.
01 / 32