Lot 263
Maurice Wyckaert
België / 1923 - 1996
Le buisson ardent (1963)
€ 8.000 - 12.000
Olieverf op doek
Sig. en verso "Nukerke '63" met titel - Verso etiket tentoonstelling
100 x 120 cm
Herkomst
- Door de huidige eigenaar rechtstreeks verworven van de kunstenaar
- "Maurice Wyckaert" PMMK, Oostende 2000
- "Maurice Wyckaert. L'oeuvre peint 1947-1996" Tentative de Catalogue Raisonné, G. Berréby & D. Orhan, Ed. Allia, Parijs 2012, nr. 185 ill.
01 / 32