Lot 246
Maurice Wyckaert
België / 1923 - 1996
Peabroach (1960)
€ 10.000 - 14.000
Olieverf op doek
Sig. en verso titel - Verso etiket en stempel Gal. Van de Loo, München
73 x 91,5 cm
Herkomst
- Gal. Van de Loo, München
- "Maurice Wyckaert. L'oeuvre peint 1947-1996" Tentative de Catalogue Raisonné, G. Berréby & D. Orhan, Ed. Allia, Parijs 2012, nr. 79 ill.
01 / 32