Lot 385
Roger Somville
België / 1923 - 2014
La sortie de bain (1980)
€ 5.000 - 7.000
Olieverf op doek
Sig. en verso sig. met titel
95 x 114 cm
Herkomst
- Veiling De Vuyst, Lokeren 23-10-2010, nr. 472
- "Somville" Reeks Art Poche, Pierre Mazars, Brussel 1982, ill. op de omslag
01 / 49