Lot 386
Pjeroo Roobjee
België / 1945
Vlaanderen's grond: stront ]] (1981)
€ 1.000 - 2.000
Olieverf op doek
Verso sig. '81 met titel - Verso etiket tentoonstelling
200 x 200 cm
Herkomst
- Gal. Lens Fine Art, Antwerpen
- "Pjeroo Roobjee" KMSK, Antwerpen
01 / 31