• 188_194_493

Lot 551

Jean-Michel Folon

België / 1934 - 2005

Homme à l'oiseau (2005)

€ 46.000 - 65.000

Live online bieden Ga naar het online biedplatform
Item bewaren Het item wordt opgeslagen in uw myDeVuyst-account
Stel een vraag Bijkomende informatie omtrent het item

Sculptuur - Brons - Bruine patina

Sig. - Met stempel "Bronze Romain & Fils"

Ex. nr. E.A. 10/20

51,5 x 35 x 20 cm

Herkomst

  • Gal. Guy Pieters, Knokke

  • "Folon. Sculpturen" Uitg. Snoeck, Gent 2008, cf. p. 230 ill.
    Opgenomen in de archieven van de Folon stichting onder nummer F295

179_33_79

Roger Raveel

Tegenover het vlak (2007)

188_115_320

314. Roger Raveel

Gekooid maar niet onderworpen (1973)

188_95_258

515. Roger Raveel

De schilderijenoptocht van Machelen-aan-de-Leie (2002)

188_115_321

315. Roger Raveel

Betje in het atelier (1973)

188_18_30

405. Fernando Botero

Mujer ante el espejo (1985)

179_33_78

Roger Raveel

Tegenover het vlak (2007)

188_131_359

516. Jean-Michel Folon

Chat (1999)

188_18_29

403. Fernando Botero

Mujer fumando (1985)

188_196_509

546. Jean-Michel Folon

Les amis (2005)

188_151_404

292. Roger Raveel

Genesis (1969)

188_131_360

511. Jean-Michel Folon

L'offrande (1999)

188_133_362

287. Roger Raveel

Trompe l'oeil tekening van een kat in een geabstraheerd landschap (ca. 1969)

188_151_405

250. Roger Raveel

Delimiting my garden (ca. 1958-1960)

188_190_488

537. Jean-Michel Folon

Quatre-vingt deuxième pensée "So close" (2002)

188_115_312

312. Roger Raveel

Zicht op de tuin (ca. 1968-1970)

187_13_43

406. Fernando Botero

Still life with bananas (1981)

187_160_504

Jean-Michel Folon

Jarre

188_151_403

293. Roger Raveel

Alleen op de koer (1967)

188_55_139

313. Roger Raveel

Muurtje met wit in het vierkant (1974)

188_114_305

575. Kobe

Torso ten voeten uit (2010)

188_135_364

269. Roger Raveel

Per fiets met spiegeltje (1965)

188_61_158

513. Jean-Michel Folon

La pluie (1999)

187_149_443

Jean-Michel Folon

Compositie

01 / 23