Lot 312
Roger Raveel
België / 1921 - 2013
Zicht op de tuin (ca. 1968-1970)
€ 16.000 - 22.000
Olieverf op doek en metalen spiegel
80 x 100 cm
Met attest van echtheid door Octave Scheire
Herkomst
- Door de huidige eigenaar rechtstreeks verworven van de kunstenaar
01 / 16