Lot 269
Roger Raveel
België / 1921 - 2013
Per fiets met spiegeltje (1965)
€ 24.000 - 30.000
Olieverf op doek met spiegel
Sig. - Verso etiket tentoonstelling
100 x 78 cm
Met attest van echtheid door Octave Scheire
Herkomst
- Coll. Guy Vandenbranden, Antwerpen
Gal. André Simoens, Knokke
Veiling De Vuyst, Lokeren 4-3-2000, nr. 513
- "Roger Raveel" PvSK, Brussel 1966, nr. 45
"Retrospectieve Roger Raveel" Stedelijk Museum, Amsterdam 1974 en Centrum voor Kunst en Cultuur, Sint-Pietersabdij, Gent 1974, nr. 96
- "Het verschrikkelijke mooie leven. Roger Raveel. Schilderijen 1934-1967" Bernard Dewulf, Octave Scheire & Hans Sizoo, Ludion/Cera Foundation, Gent 2003, nr. 351 ill.
01 / 16