• 188_135_364

Lot 269

Roger Raveel

België / 1921 - 2013

Per fiets met spiegeltje (1965)

€ 24.000 - 30.000

Live online bieden Ga naar het online biedplatform
Item bewaren Het item wordt opgeslagen in uw myDeVuyst-account
Stel een vraag Bijkomende informatie omtrent het item

Olieverf op doek met spiegel

Sig. - Verso etiket tentoonstelling

100 x 78 cm

Met attest van echtheid door Octave Scheire

Herkomst

  • Coll. Guy Vandenbranden, Antwerpen
    Gal. André Simoens, Knokke
    Veiling De Vuyst, Lokeren 4-3-2000, nr. 513

  • "Roger Raveel" PvSK, Brussel 1966, nr. 45
    "Retrospectieve Roger Raveel" Stedelijk Museum, Amsterdam 1974 en Centrum voor Kunst en Cultuur, Sint-Pietersabdij, Gent 1974, nr. 96

  • "Het verschrikkelijke mooie leven. Roger Raveel. Schilderijen 1934-1967" Bernard Dewulf, Octave Scheire & Hans Sizoo, Ludion/Cera Foundation, Gent 2003, nr. 351 ill.

188_151_405

250. Roger Raveel

Delimiting my garden (ca. 1958-1960)

179_33_78

Roger Raveel

Tegenover het vlak (2007)

188_115_320

314. Roger Raveel

Gekooid maar niet onderworpen (1973)

186_107_421

286. Antoon De Clerck

Compositie (1969)

185_146_441-1

Hugo Claus

Het graf van Pernath (1977)

188_146_389

471. Antoon De Clerck

Zonder titel (landschap)

188_151_404

292. Roger Raveel

Genesis (1969)

179_33_79

Roger Raveel

Tegenover het vlak (2007)

188_115_321

315. Roger Raveel

Betje in het atelier (1973)

188_115_312

312. Roger Raveel

Zicht op de tuin (ca. 1968-1970)

188_76_217

345. Joseph Willaert

1/3

Bloemetjes behang met objekt

188_55_139

313. Roger Raveel

Muurtje met wit in het vierkant (1974)

188_138_372

395. Joseph Willaert

Bank onder de boom (1982)

188_133_362

287. Roger Raveel

Trompe l'oeil tekening van een kat in een geabstraheerd landschap (ca. 1969)

188_64_175

317. Joseph Willaert

Mijn diploma (1971)

188_151_403

293. Roger Raveel

Alleen op de koer (1967)

01 / 16