Lot 333
Leonor Fini
Frankrijk / 1908 - 1996
La sorcière
€ 1.200 - 1.600
Aquarel op papier
33 x 29 cm
Herkomst
- Gal. Guy Pieters, Knokke 1983
01 / 25
Lot 333
Frankrijk / 1908 - 1996
La sorcière
€ 1.200 - 1.600
Aquarel op papier
33 x 29 cm
01 / 25