Lot 87
Jean Brusselmans
België / 1884 - 1953
Femme en blanc (1914)
€ 17.000 - 24.000
Olieverf op doek
Sig. - Verso etiketten tentoonstellingen
98 x 80 cm
Portret van mevrouw Brusselmans, geschilderd in de tuin aan de Oude Molenstraat te Oudergem.
Herkomst
- Coll. Arthur Laes, Brussel
Coll. L. Wittamer-De Camps, Brussel
- "Retrospectieve Jean Brusselmans" Cercle royale artistique et littéraire, Charleroi 1955, nr. 136
Tentoonstelling PvSK, Brussel
- "Jean Brusselmans" Robert-L. Delevoy, Catalogue Raisonné établi par G. Brys-Schatan, Uitg. Laconti, Brussel 1972, nr. 58 ill. (daar met foutieve afmetingen)
01 / 15