Lot 129
Edgard Tytgat
België / 1879 - 1957
Une page champêtre (Landelijk leven) (1926)
€ 28.000 - 36.000
Olieverf op doek
Sig. 1926 en verso sig. 1926 met titel - Verso etiketten Gal. Le Centaure en etiket tentoonstelling
60 x 73 cm
Herkomst
- Coll. J. Frevelshausen, Brussel
Coll. Chr. Fettweis, Verviers
- Parijs 1927, cat. nr. 18
Le Centaure, Brussel 1928, cat. nr. 13
PvSK, Brussel 1931, cat. nr. 128
Kunst van Heden, Antwerpen 1934, cat. nr. 230
- "Sélection IV" 1928, p. 96 ill.
Le Centaure, Brussel 6-3-1930, p. 113
"Edgard Tytgat. Beschrijvende catalogus van zijn geschilderde oeuvre, opgemaakt met de medewerking van Mevrouw Gisèle Ollinger-Zinque" Albert Dasnoy, Laconti S.A., Brussel 1965, nr. 193 ill.
01 / 15